Judo Camp 2016 (aktualizacja 22-12-2015)

A4 CAMP 2016 v1

Po raz piąty nasz klub zaprasza na Judo Camp "Szlifujemy talenty - poszukujemy mistrza", który odbędzie się w Elblągu od 7 do 10 stycznia 2016. Podczas campu odbędzie się między innymi seminarium szkoleniowe w ramach programu realizowanego przez Europejską Federację Judo "Improve Your Club" gdzie ekspertem będzie Hiroshi Katanishi. W programie przewiduje się także seminarium szkoleniowe dla trenerów i sędziów z całej Polski oraz Galę Judo.

Trenerem prowadzącym konsultacje techniczne dla zawodników i trenerów będzie Evgeny Lvov (5 dan). Znakomity rosyjski zawodnik, trzykrotny medalista mistrzostw ZSRR. Utytułowany trener rosyjskich drużyn kobiet, juniorów i młodzieżowców. Jego podopieczni zdobywali medale Mistrzostw Świata Juniorów i Młodzieżowców a z reprezentacją kobiet zdobył medale olimpijskie. Evgeny Lvov był trenerem podczas campu w styczniu 2015 roku, gdzie w doskonały sposób przekazywał uczestnikom szczegóły technik judo czym zaskarbił sobie sympatię wśród uczestników.

W dniach 8 i 9 stycznia będzie otwarte stoisko firmy Adidas ze sprzętem sportowym. Zapraszamy do zakupów!

Wśród uczestników campu będą rozlosowane atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Adidas!!!

 

Adidas elbląg2016

 

UWAGA:

Zgodnie z komunikatem na stronie PZ Judo trenerzy, którzy będą brali udział w campie (tzn. będą mieli zakwaterowanie i wyżywnie wykupione na cały pobyt poprzez UKS Olimpia Judo Elbląg ) zgłaszaja drogą elektroniczną swój udział w seminarium (strona PZ Judo), opłacają jedynie licencje trenerską i przedkładają na akredytacji wniosek o wydanie/przedłużenie licencji .

 

 

RAMOWY PROGRAM CAMP-U

 

Plan Campu - patrz wyżej: Judo Camp - harmonogram

 

 

Zapraszamy.

 
(c) 2009-2011 Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Judo Elbląg