Mikołaj 2016 za nami

2016-12-09 Mikolaj

W dniu 9-12-2016 w Technikum Mechanicznym odbyło się spotkanie „Mikołajkowe Funny Judo”. Na nasze przedświąteczne spotkanie przybyło liczne grono judoków ze wszystkich grup wiekowych z Elbląga, Pasłęka i Zielonki Pasłęckiej wraz z rodzinami. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchaliśmy wykładu pań dietetyk specjalizujących się między innymi w dziedzinie żywienia młodych sportowców pt. „Młody sportowiec odżywia się zdrowo”. W bardzo zwięzły i atrakcyjny sposób panie dietetyk przekazały informacje jak układać jadłospis dla młodego sportowca, co powinien jeść a czego się wystrzegać. Następnie obejrzeliśmy emocjonujący i pełen efektownych technik pokaz umiejętności panów trenujących AIKIDO przy naszym klubie. Po tym pokazie nastąpił pokaz umiejętności naszych zawodników Sebastiana Makowskiego i Jakuba Wilka. Przedstawili oni szereg bardzo efektownych i skutecznych technik judo, które opanowali w ostatnim okresie oraz swoich umiejętności akrobatycznych.

Po pokazach, przed zgromadzonymi, nastąpiło uroczyste wręczenie przez trenera Andrzeja Bladego czarnego pasa i nadanie stopnia mistrzowskiego 1DAN Sebastianowi Makowskiemu, który obecnie jest wicemistrzem Polski i prowadzi w rankingu najlepszych zawodników junior młodszy kat. 66kg w Polsce.

Po zakończeniu tej części spotkania nastąpiła oczekiwana chwila przez wszystkich judoków – wręczanie prezentów i upominków. Na zakończenie wszyscy kosztowaliśmy wyśmienitych wypieków przyniesionych przez rodziny naszych judoków.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc przy organizacji spotkania, przyniesienie wyśmienitych wypieków, pomoc przy przygotowaniu Sali oraz za wykonanie i przesłanie do nas zdjęć i filmów z których zrobiliśmy relacje. Nasze spotkanie było możliwe dzięki realizowanemu przez nasz klub projektowi FIO „Judo nie kończy się na macie, judo uczy wychowuje i rozwija”.

Zdjęcia i filmy ze spotkania dostępne są na naszym FB.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 
(c) 2009-2011 Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Judo Elbląg