Olimpiada Młodzieży 2017 - dwa razy brąz

Resized 20170505 180356

W Gorzowie Wielkopolskim w dniach 5 i 6 maja 2017 odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Judo.

Pierwszy dzień OOM był pełen emocji i radości.  Sebastian Makowski zdobywa brąz w kat. 66kg. Jest to ogromny sukces Sebastiana, który mógł trenować z pełnym zaangażowaniem dopiero od tygodnia po zaleczonej kontuzji. Wielkie brawa!!!

W finałach Olimpiady Młodzieży obok Sebastiana startowali także:  Aleksander Żmuda, Jakub Wilk, Rafał Cebula i Paulina Sarapuk.

Dla wszystkich naszych zawodników wielkim wyróżnieniem był start w finałach OOM, do których droga jest dosyć trudna. Trzeba bowiem statrować w turniejach kwalifikacyjnych i wywalczyć wysokie miejsca aby dostać się do finałów.

 

Kolejnym, wielkim sukcesem jest brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się po zakończeniu OOM w niedzielę 7 maja 2017.

Ten sukces zawdzięczamy drużynie o składzie : Wiktor Malinowski, Gracjan Szleja (Truso Elbląg), Aleksanderi Żmuda, Sebastian Makowski, Jakub Wilk, Rafał Cebula i Piotr Popko (Tomita Elbląg). Dziękujemy judokom z Truso i Tomity za wsparcie! Wielkie gratulacje dla elbląskich judoków!!!

dr4

 
(c) 2009-2011 Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Judo Elbląg