Puchar Europy Cadetów w Berlinie

Berlin 2014

W Berlinie, 3 i 4 maja 2014 odbył się Puchar Europy Juniorek i Juniorów Młodszych. W składzie reprezentacji Polski był nasz zawodnik Kacper Wilk. Kacper startował w kategorii 66kg. Stoczył jeden pojedynek. Przez dłuższy czas prowadził walkę, przeciwnik miał więcej kar, ale w ostatniej minucie zawodnik gospodarzy wykonał punktowaną technikę i wygrał. Niestety ni pociągnął on Kacpra do repasaży. Start w tak dużej imprezie to duże przeżycie dla zawodników i trenerów i mamy nadzieję że więcej startów w zawodach międzynarodowych przyniesie wkrótce efekty.

Warto odnotować że zawodnicy z Polski zdobyli dwa medale, oba w kategorii do 57kg. Julia Kowalczyk wywalczyła srebrny medal , a Anna Dąbrowska brązowy. Gratulacje!

Więcej informacji o zawodach i wynikach pozostałych reprezentantów Polski znajdziecie na: