International Masters Bremen

wilk kacper

W miniony weekend 21-22 marca 2015 nasz zawodnik Kacper Wilk uczestniczył w International Masters Bremen, turnieju w którym od wielu lat biorą udział zawodnicy z całego świata. W tym roku uczestniczyło 389 judoków z całego świata w kategorii wiekowej junior. W klasyfikacji generalnej najlepsi okazali się Japończycy, którzy wyprzedzili Belgów i Niemców. W kategorii wagowej  Kacpra (73kg) startowało 75 zawodników. Kacper stoczył zaciętą walkę z Fińskim zawodnikiem, starszym o dwa lata, którą przegrał przez jedną karę shido. Fiński zawodnik wygrał następne walki ale przegrał walkę o mistrza ćwiartki i nie wciągnął Kacpra do repasaży. Był to pierwszy start Kacpra jako juniora w tak wielkiej imprezie. Przed nim jeszcze dwa lata startów w tej kategorii wiekowej. Powodzenia!